O nas

Ress-Inwestycje Sp. z o.o. powstała w 2013 roku w wyniku przeobrażenia kilku firm projektowych, które działały na rynku branży projektowej w latach 2001-2013. Pracownicy Ress-Inwestycje Sp. z o.o. to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający szeroką wiedzę, wszelkie niezbędne uprawnienia administracyjne i techniczne w zakresie projektowania, nadzoru, kierowania oraz budowy instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych.


W swojej kilkunastoletniej działalności zajmujemy się projektowaniem sieci i urządzeń elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia.

Do chwili obecnej jesteśmy autorami ponad 1500 zrealizowanych opracowań projektowych.

Dzięki kompetencji i profesjonalizmowi jakie wypracowaliśmy przez lata pozostawania w branży, wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie. Opracowane dokumentacje dostosowujemy do potrzeb i wymagań Inwestora wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne tak, aby były one niezawodne i energooszczędne.

Ponadto Ress-Inwestycje Sp. z o.o wykonuje kompleksowe projekty instalacji fotowoltaicznej, jak również zajmuje się montażem systemów fotowoltaicznych – „pod klucz” wraz ze zgłoszeniem dokumentacji wykonanej instalacji do regionalnego dostawcy energii.

Tworzymy kompletne opracowania od etapu koncepcji do projektów wykonawczych wraz z wycenami kosztorysowymi i wszelkimi dokumentami procedur zamówień publicznych. Na życzenie zamawiającego mamy możliwość zrealizowania pełnego procesu inwestycyjnego – od etapu uzyskania niezbędnych pozwoleń na budowę, poprzez opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej, aż do realizacji, nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby dokumentacje techniczne opracowywane przez nasze biuro spełniały wysokie standardy merytoryczne, techniczne i edytorskie.